VOLEJTE +420 776 240 713

Ceník služeb


Ceník služeb vymáhání pohledávek v zahraničí


Mimosoudní inkaso pohledávek v zahraničí

Při podpisu smlouvy o inkasní cesi (tj. až poté, co Vám zdarma zjistíme bonitu dlužníka i pohledávky, navrhneme postup vymáhání  a Vy se rozhodnete využít našich služeb), zaplatíte základní poplatek 1.000 Kč + DPH. Až do ukončení vymáhání Vaší pohledávky naší společnosti již nic neplatíte! Odměnou pro naší společnost je jen a pouze:
  • provize ze skutečně vymožené částky (individuálně, dle bonity, teritoria, stáří a výše pohledávky, v rozmezí 5 – 15%, výše je upřesněna před podpisem smlouvy a splatná až po skutečném vymožení)
  • a Vaše spokojenost.


Soudní vymáhání pohledávek v zahraničí

Veškeré náklady soudního řízení tj. soudní poplatky, palmáre advokátů, odměna exekutorů atd. jsou Vám přeúčtovávany včetně slev, které nám poskytují spolupracující advokátní kanceláře. Jakékoliv náklady, které jsou předmětem přeúčtovávání, musí být dle smlouvy, vždy nejprve konzultovány s Vámi, za účelem jejich posouzení a písemného schválení. U obchodních záležitostí je cena zprostředkování cca 3 – 15% ze skutečně vysouzené částky (vždy je stanovena individuálně dle konkrétní causy). V případě zájmu o bezplatnou kalkulaci nákladů soudního řízení nás laskavě kontaktujte.


Zprostředkování právního zastoupení v zahraničí

Veškeré náklady soudního řízení jsou Vám přeúčtovávany včetně slev, které nám poskytují spolupracující advokátní kanceláře. Ceny jsou stanovovány individuálně, na základě osobního jednání. V případě zájmu o bezplatnou kalkulaci zprostředkování právního zastupování, nás laskavě kontaktujte.


Outsourcing pohledávek, monitoring a poradenství

Ceny jsou stanovovány individuálně, na základě osobního jednání. V případě zájmu, nás laskavě kontaktujte.

Ceník služeb vymáhání pohledávek v zahraničí je platný od 01.01.2017.