VOLEJTE +420 776 240 713

Outsourcing , odkup a prodej pohledávek v zahraničí


Preventivní monitorng, monitoring

prověřování a sledování finančního zdraví Vašich současných (i potenciálních) zákazníků a odběratelů. Monitorování  dlužníků a jejich případného vstupu do insolvenčního řízení.

Správa Vašich pohledávek v zahraničí i v ČR

komplexní a dlouhodobé řešení problémů s pohledávkami. Subjekt využívající outsourcing, svěří na základě smluvního vztahu vše související s pohledávkami (před i po splatnosti) naší společnosti. Ta dohlíží na včasné úhrady, komunikuje s odběrateli a dlužníky, vymáhá mimosoudně i soudně pohledávky po splatnosti, navrhuje a dohlíží na provádění exekucí, dává návrhy na konkurzní řízení a vstupuje do nich, sleduje finanční zdraví odběratelů a dlužníků atd.

Konzultace a poradenství

předcházení vzniku pohledávek po splatnosti, konzultace popř. sepsání či kontrola obchodních smluv a jejich uzpůsobení místní jurisdikci, zprostředkování založení společnosti v zemi dle Vašeho výběru atd.

Odkup a prodej pohledávek

Pokud nechcete Vaši pohledávku vymáhat a chtěli by jste ji prodat, nabídneme Vám její odkup za co nejvýhodnějších podmínek. Sháníte-li pohledávku, můžeme Vám nabídnout pohledávky z našeho portfolia, popřípadě se pokusit pohledávku za konkrétní právnickou, nebo fyzickou osobou vyhledat a koupit v ČR i v zahraničí.